Parteneri – Distributie si service centrale termice Wolf

Partenerii nostri oficiali beneficiaza din partea noastra de asistenta tehnica permanenta si de programe de pregatire pentru a putea sa comercializeze si sa monteze echipamentele importate de Jetrun.

Judet Partener Telefon/fax/mobil E-mail Adresa
Alba Emicom Instal 0722 319 955 / 0258 815 901 / 0258 810 693 emicom@xnet.ro Blvd. Ferdinand I, nr 25.
Arad Precadis 0744 616 873 contact@precadis.ro Timisoara, B-dul Simion Barnutiu nr. 61, jud. Timis
Alexa Total Instal 0722 333 544 / 0729 099 129/ 0729 099 139 alexatotalinstal@gmail.com/dispecerat.alexa@gmail.com Timisoara, str. Ciprian Porumbescu nr. 20
Abilaccesterm 0722 792282 abilaccestherm@gmail.com Luminita Botoc, 25A, ap 9, 300269, Timisoara
Arges Madalina Grup 0248 526 233 comercial@madalinagrup.ro Campulung Muscel Str. Negru Voda 230
Bacau Inter Conti 0230 526 797 / 0230 512 893 office@inter-conti.ro Calea Unirii 24, Suceava
Bihor Havasi Serv Construct 0740 189 540 contact@hscinstalatii.ro Bulevardul Lucian Blaga 43, 440237 Satu Mare
Bistriţa-Năsăud Mobilserv SRL 0730 299 910 mobilserv1@yahoo.com Bistrita , I.Minulescu 5/A/2
Botosani Inter Conti 0230 526 797 / 0230 512 893 office@inter-conti.ro Calea Unirii 24, Suceava
Braşov Triumph Total SRL 0749 179 220 triumph.total@yahoo.com Str. Barbu Lautaru nr. 3, Bl. P9, Sc. B, Et. 2, Ap. 10, Brasov
Bucuresti – Ilfov Technik Grup Ind 0753 313 591 servicetgi@gmail.com Str. Poenitei, nr. 20, Ploiesti, Prahova
Codevex Tech SRL 0766 604 140 / 0784 238 581 birou@codevextech.ro; marian.oprea@codevextech.ro Bd Barbu Vacarescu 141, Sc A, etaj 9, ap. 9, Sector 2, Bucuresti
Alpha Expert Term 0769 250 737 / 021 460 07 35 office@alphaterm.ro Str. Vultureni nr. 21, Sector 4, Bucuresti
Termoservice 2000 SRL 021 336 59 94 office@termoservice.ro Calea Serban Voda 108, sector 4 Bucuresti
TINIB 021 796 15 10 office@tinib.ro ; service@tinib.ro Str. Baia de Arama , nr.1 , bl. A, sc.3, ap.133, et.10. Bucuresti
Sof Instal Proiect 0773 791 207 / 0747 999 890 / 0314 315 156 florin@sofinstal.ro Str.Astrelor,Nr 12, Popesti Leordeni, Ilfov
Future Line Instal 021 201 11 14 fli@fli.ro Str. Biharia nr. 67-77, sector 1, Bucuresti,
Caras-Severin Alexa Total Instal 0722 333 544 / 0729 099 129 / 0729 099 139 alexatotalinstal@gmail.com / dispecerat.alexa@gmail.com Timisoara, str. Ciprian Porumbescu nr. 20
Cluj Termotronic 0729 22 29 19 termo_tronic@yahoo.com Str. Dunarii nr. 57, Bl. S15, Ap. 4, Cluj-Napoca
Constanţa LSD Partener Grup 0730 08 00 26 Aleea Aviator Belghiru nr. 1, Constanta
Giurgiu Madalina Grup 0346 100 343 / fax 0346 100 343 comercial@madalinagrup.ro Bld. CFR, nr. 32, Giurgiu
Iasi Burner Service 0744 707 150 office@burner-service.ro Aleea Tudor Neculai 99, Bl. 989A Sc. B Et. 4 Ap. 18, Iasi
Inter Conti 0230 526 797 / 0230 512 893 office@inter-conti.ro Calea Unirii 24, Suceava
Maramures Havasi Serv Construct 0740 189 540 contact@hscinstalatii.ro Bulevardul Lucian Blaga 43, 440237 Satu Mare
Neamt Inter Conti 0230 526 797 / 0230 512 893 office@inter-conti.ro Calea Unirii 24, Suceava
Prahova Technik Grup Ind 0244 591 269 / 0752 44 46 06 / 0344 100 436 office@technikgrup.ro Str. Poenitei, nr. 20, Ploiesti, Prahova
Salaj Havasi Serv Construct 0740 189 540 contact@hscinstalatii.ro Bulevardul Lucian Blaga 43, 440237 Satu Mare
Satu Mare Termo Prim 0728 08 57 63 servicetermoprim@gmail.com Str. Careiului Nr. 8, Ap. 4 – Satu Mare
Airmetic 0751 12 54 75 office@airmetic.ro Str. Dara, nr. 43, Satu Mare
Havasi Serv Construct 0740 189 540 contact@hscinstalatii.ro Bulevardul Lucian Blaga 43, 440237 Satu Mare
Sibiu Energie Spar Systeme 0736 361 892 / 0736 361 896 office@energiesparsysteme.ro Str. Nicolae Brana 47A, Șelimbăr 557260
Suceava Inter Conti 0230 526 797 / 0230 512 893 office@inter-conti.ro Calea Unirii 24, Suceava
Timis Alexa Total Instal 0722 333 544 / 0729 099 129 / 0729 099 139 alexatotalinstal@gmail.com/dispecerat.alexa@gmail.com Str. Ciprian Porumbescu nr. 20, Timisoara
RomWolf Distribution 0723 316 857 / 0722 503 198 / 0256 492 882 vanzari@romwolf.eu Str. Axente Sever nr. 3, Timisoara
Valcea Erhan Instal 0250 733 919 / 0744 51 69 24 office@erhan.ro Str. Regina Maria, nr.7, bl. C1, tronson D, 240151, Rm. Valcea
Vrancea Hungaro Instalatii 0744425771 / 0740029192 hungaroinstalatii@yahoo.com Str Piata Moldovei nr.25, Focsani, Vrancea

Pentru service si asistenta Wolf in Romania contactati-ne!

021 311 87 24
0729 600 790